SAMSUN
ROTARY KULÜBÜ

Başkanın Mesajı


Başkanın Dönem Mektubu

 Sevgili Rotary Ailem,


1966 yılında kurularak kesintisiz bir şekilde toplumumuza 55 yıldır hizmetleri ile katkı sağlayan, yüzlerce binlerce kişinin hayatına dokunan Samsun Rotary Kulübüne üye olmanın, bu ailenin bir parçası olmanın mutluluk ve gururunun yanında şimdi de kulübümüze 2021-2022 dönemine başkanlık yapacak olmanın heyecanını, gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.


Kulübümüzün genetiğinde olan birlikte hareket edebilme , ben değil biz olabilme kültürü, dönemimizde de hizmetlerimizle hayatları değiştirebilme, toplumumuzun çeşitli kesimlerine günümüz ihtiyaçları doğrultusunda dokunabilme fırsatı yaratacaktır. 


Bunu kulübümüzün siz değerli üyeleri ile hep beraber başarmak, birlikteliğimizi güçlendirerek yapmak en büyük hedefimiz. Kulübümüze katılan yeni ve genç üyelerimizi yeni gelecek üyelerimizle hep birlikte hareket mottosu ile kaynaştırmak hem başarı şansımızı artıracak hem de hepimize daha çok hizmet aşkı vereceği kanaatindeyim.


Zor bir dönemden geçtiğimiz 2020-2021 döneminde durmadan çalışarak hizmetler üreten geçmiş dönem başkanımız ve yönetim kurulumuza bir kez daha hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.


Büyük Samsun Rotary kulübünün geçmişine yakışır bir şekilde kulübümüzü temsil ederek “Hayatları Hizmetlerimizle Değiştirmeye” çalışmak ve hep birlikte başarmak umudu ile aldığımız 2021-2022 başkanlık dönemimizin sağlık, huzur, barış ve mutlulukla geçmesi, kulübümüz üyelerine, eşlerimize, çocuklarımıza mutluluk getiren bir yıl olması dileği ile hepinize Rotaryen Sevgi ve Saygılarımızı sunuyoruz.Yiğit / Ebru TÖREN 

Samsun Rotary Kulübü

2021-2022 Dönem Başkanı